Кошик
22 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380505299055
+380735299055
Онлайн-ярмарок
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Про Ярмарку

Uk: Онлайн-майданчик Jarmarka.in.ua створено, щоб Покупцям було вигідно купувати та заощаджувати, а Продавцям - продавати та заробляти. Ми пропонуємо якісні товари та послуги напряму від виробників, прямих постачальників, майстрів та виконавців послуг.

В каталозі Jarmarka.in.ua налічується більше 2000 пропозицій та їх кількість постійно зростає. Замовлення можуть надходити кожні 5-10 хвилин, тому переконливо рекомендуємо і просимо оформляти замовлення через сайт та телефонувати у разі крайньої потреби. Представники нашого колл-центру приймають замовлення з Понеділка по П'ятницю, з 10:00 до 17:00. Замовляти через сайт можна цілодобово, без перерви та вихідних. Замовляти онлайн легко, зручно та вигідно! Після отримання вашого замовлення, наш представник сам зателефонує на вказаний вами номер телефону для узгодження можливих питань. 

Ми зацікавлені у постійному розширенні переліку товарів та послуг і запрошуємо до співпраці відповідальних виробників, постачальників, майстрів та виконавців. Щоб домовитись про розміщення ваших товарів та послуг на jarmarka.in.ua, напишіть нам у Viber або на електронну пошту.

З повагою та вдячністю,

команда Jarmarka.in.ua

Ru: Онлайн-площадка Jarmarka.in.ua создана, чтобы Покупателям было выгодно покупать и экономить, а Продавцам - продавать и зарабатывать. Мы предлагаем качественные товары и услуги напрямую от производителей, прямых поставщиков, мастеров и исполнителей услуг.

В каталоге Jarmarka.in.ua насчитывается более 2000 предложений и их количество постоянно растет. Заказы могут поступать каждые 5-10 минут, поэтому убедительно рекомендуем и просим оформлять заказы через сайт и звонить в случае крайней необходимости. Представители нашего колл-центра принимают заказы с Понедельника по Пятницу, с 10:00 до 17:00, а сервис приема заказов на сайте работает без перерыва и выходных, 24/7. Заказывать онлайн легко, удобно и выгодно! После получения вашего заказа, наш представитель сам позвонит на указанный вами номер телефона для согласования возможных вопросов.

Мы заинтересованы в постоянном расширении перечня товаров и услуг и приглашаем к сотрудничеству ответственных производителей, поставщиков, мастеров и исполнителей. Чтобы договориться о размещении ваших товаров и услуг на jarmarka.in.ua, напишите нам в Viber или на электронную почту.

С уважением и благодарностью,

команда Jarmarka.in.ua