Кошик
22 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380505299055
+380735299055
Онлайн-ярмарок
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Cиродавлені рослинні олії та клітковини (сыродавленные растительные масла и клетчатка)

Uk: Рослинні сиродавлені олії та клітковини - це продукти здоров'я, молодості та довголіття. В даній товарній групі вашій увазі пропонуються натуральні, сиродавлені, 100% у своєму складі рослинні  олії та клітковини. Олії виробляються методом першого холодного віджиму із сирого насіння, плодів або горіхів. Це означає, що олії віджимаються при температурах від 43 до 50 град. цельсія, що дозволяє зберегти в оліях всю користь природної сировини. 

Клітковина є попутним продутом такого виробництва: олія в одну сторону, клітковина (шрот, макуха) - в іншу.

Жива олія та клітковина є багатющим джерелом вітамінів, макро і -мікроелементів. Сиродавлені олії першого холодного віджиму та клітковини використовують в якості харчових добавок, косметичних та масажних засобів, в складі кулінарних рецептів, а також рецептів з виробництва різного роду цілющих засобів і зілля. Їх щоденне вживання в лікувально-профілактичних (обов'язково за погодженням сімейного лікаря) або ж гастрономічних цілях, дозволяє поліпшити стан здоров'я, зберегти і навіть продовжити молодість та красу.

Ru: Растительные сыродавленные масла и клетчатка - это продукты здоровья, молодости и долголетия. В данной товарной группе вашему вниманию представлены натуральные, сыродавленные, 100% в своем составе растительные масла и клетчатка. Масла производятся методом первого холодного отжима из сырых семечек, плодов или орехов. Это значит, что масло отжимается при температурах от 43 до 50 град. цельсия, что позволяет сохранить в масле всю пользу исходного сырья.

Клетчатка является попутным продутом такого производства: масло в одну сторону, клетчатка (шрот, жмых) - в другую.

Живое масло и клетчатка являются богатейшими источниками витаминов, макро и -микроэлементов. Сыродавленные масла первого холодного отжима и клетчатку используют в качестве пищевых добавок, косметических и массажных средств, в составе кулинарных рецептов, а также рецептов по производству различного рода целебных средств и снадобий. Их ежедневное употребление в лечебно-профилактических (обязательно по согласованию с семейным врачом) или же гастрономических целях, позволяет улучшить состояние здоровья, сохранить и даже продлить молодость и красоту.

 

Uk: В цій товарній групі представлені олії та клітковина від виробників, які завоювали довіру та симпатію українських споживачів та експертів. Кожен, представлений на нашому Онлайн-ярмарку виробник, відправляє свою продукцію зі свого виробничого складу, тому, купуючи на Jarmarka.in.ua, ви отримуєте завжди свіжий, оригінальний та якісний продукт напряму від виробника.

Щоб доставити ваш товар цілим та непошкодженим, ми рекомендуємо користуватися послугами "Нової пошти". Вони не ідеальні, проте, альтернативи по зручності та надійності в Україні поки що немає.

Ru: В этой товарной группе будут представлены масла от разных производителей, которые завоевали доверие и симпатию украинских потребителей и экспертов. Каждый, представленный на нашей Онлайн-ярмарке производитель, отправляет свою продукцию со своего производственного склада, поэтому, покупая на Jarmarka.in.ua, вы получаете всегда свежий, оригинальный и качественный продукт напрямую от производителя.

Чтобы доставить ваш товар в целости и сохранности, мы рекомендуем пользоваться услугами "Новой почты". Они не идеальны, однако альтернативы по удобству и надежности в Украине пока нет.