Кошик
19 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380505299055
+380735299055
Онлайн-ярмарок
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Сайт jarmarka.in.ua змінює концепцію роботи

Сайт jarmarka.in.ua змінює концепцію роботи

В нашому житті зміни - це реальність, а коли зміни на краще - це досягнення. Сайт jarmarka.in.ua змінює концепцію роботи.

Світ змінюється щосекунди, але бажання купувати якісні товари та послуги залишається незмінним. На ринку купа товарів та послуг, але коли почнеш шукати якісне, - знайти буває дуже важко. Проект jarmarka.in.ua має на меті зібрати та запропонувати виключно якісні товари та послуги з різних категорій, щоб як на справжньому ярмарку було багато цікавого, але тільки якісного:)

Ми плануємо інформаційно допомагати вам правильно обирати та купувати якісні товари та послуги від різних виробників, постачальників та виконавців послуг. Розуміємо, що на початку нашої діяльності можуть бути помилки, але не помиляється той, хто нічого не робить. З вашою допомогою, ми плануємо приймати рішення про виключення з нашого Ярмарку "неякісного" або включення у перелік "якісного". Будемо вам вдячні за зворотній зв'язок та просимо вас вже почати пропонувати нам цікаві та якісні товари або послуги; людей, які можуть якісно продавати якісні товари та надавати якісні послуги.

З вибаченням повідомляємо, що тимчасово, відгрузка представлених товарів відбуватися не буде. Про відновлення роботи ми повідомимо всіх окремою новиною.

З повагою та вірою в ваше розуміння, команда території якісних товарів та послуг jarmarka.in.ua